Odcinek 1 (26) – O powrocie z wakacji, sznurkowej poczcie i kosmicznych planach

Wakacje były cudowne. Co prawda nie mogłam ze sobą zabrać moich niezwykłych klocków, ale w końcu one też muszą czasem odpocząć. A gdy w czasie letnich wędrówek przychodził mi do głowy pomysł, co mogłabym wybudować, szybciutko zapisywałam go w moim kieszonkowym notesie, żeby nie zapomnieć. Bo pomysły potrafią szybko wylatywać z głowy. Często szybciej niż wystraszony wróbel z poręczy balkonu. Czuje się wtedy taki dziwny żal. Dziwny, bo nie pamięta się właśnie tego, za czym jest nam żal.

Więcej w książkowym wydaniu, które – mamy taką nadzieję – ukaże się w 2019 r. Śledź nas na https://www.facebook.com/goszajka/

  3 comments for “Odcinek 1 (26) – O powrocie z wakacji, sznurkowej poczcie i kosmicznych planach

 1. Emil 5 lat
  28 września 2017 at 18:12

  Czekaliśmy z niecierpliwością przez całe wakacje na nowe opowieści. Super, że już wróciliście! Emil strasznie jest ciekawy jakie przygody będzie miała Goszajka 😊 pozdrowienia!!

 2. Mafka
  12 września 2017 at 17:23

  Cudowne opowieści ❤ choć Maja i Lena stwierdziły zgodnie „co takie krótkie” 😂 Także prosimy o więcej i ciepło pozdrawiamy.

  • admin
   12 września 2017 at 21:02

   Nowe opowieści będą się pojawiać co wtorek, a póki co zapraszam do Pierwszej Księgi Przygód (chyba, że już przeczytana), do zakładki Wiersze no i do Piosenek Goszajki 🙂 Pozdrawiam serdecznie Maję i Lenę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *